Domov Prax HR Kto je kto: Renáta Dihlová / EPSON

Kto je kto: Renáta Dihlová / EPSON

845
0

Spoločnosť Epson s príchodom jari otvorila novú pozíciu Marketing Services Specialist, na ktorú nastúpila Renáta Dihlová.

Renáta do spoločnosti Epson nastúpila už v roku 2017 po predchádzajúcej dvojročnej skúsenosti v prekladateľskom centre, kde zastávala pozíciu koordinátor jazykových služieb. V spoločnosti Epson doteraz pôsobila na pozícii Sales Office Administrator, v rámci ktorej mala v kompetencii primárne administratívu a podporu obchodného a marketingového tímu.

Renáta Dihlová

Na pozícii Marketing Services Specialist bude mať po novom na starosti všetku marketingovú komunikáciu pre Slovensko a Českú republiku, zodpovednosť za prípravu a realizáciu marketingového plánu a alokovanie budgetu.

Táto zmena otvára Renáte nové možnosti: „Posun na marketingovú pozíciu mi umožňuje byť viac kreatívna, podieľať sa na zaujímavých projektoch, na plánovaní a realizácii aktivít a pritom naďalej spolupracovať so skvelým tímom.“ A ďalej dodáva: „Je mi cťou, že môžem byť súčasťou poprednej svetovej spoločnosti, pre ktorú sú na prvom mieste nielen potreby zákazníkov a vývoj inovatívnych riešení, ale aj udržateľnosť a ochrana životného prostredia. Epson je spoločnosť, ktorá skutočne napĺňa svoje motto a prináša svetu: lepšie produkty pre lepšiu budúcnosť.“